Елайнери Easy Align - прозорі капи для вирівнювання зубів

Стоматологічна капа (або елайнер) – це змінна прозора пластина, призначена для вирівнювання зубного ряду і виправлення прикусу.

Ізілайнер є елайнером, що виготовлений за ультрасучасною цифровою технологією Easy Align, вони слугують альтернативою брекетам, і, навіть, застосовуються в випадках, коли традиційні брекети використовувати не можна.

Ортодонтичний елайнер - це абсолютно прозора капа, яка поступово і мяко впливає на зубний ряд пацієнта, спрямовуючи кожен зуб до ідеального розташування.

Конструкції виготовляються в зуботехнічних лабораторіях з високоякісного матерілу, вони не викликають алергії, не дряпають ясна і не подразнюють слизову. Капа для зубів виготовляється з урахуванням індивідуальної клінічної ситуації пацієнта.

За рахунок прозорості елайнери виправляють дефект прикусу непомітно для оточуючих - капи виглядають як своєрідний чохол, який надягається на зуби і безболісно, але ефективно переміщує їх у потрібне положення, формуючи правильний прикус.

Переваги використання

- Прозорість кап забезпечує високу естетичність, що підвищує комфорт носіння, оскільки для оточуючих капи практично не помітні. Високоякісний матеріал апарату не фарбується від їжі.

- Відсутність зміни дикції під час носіння - пристосування можуть задіяти навіть відомі і публічні особи, а також люди, чия робота пов'язана зі спілкуванням;

- Конструкція легка і зручна у використанні - легко знімається і одягається пацієнтом самостійно. Це допомагає підтримувати щоденну гігієну - знімати елайнери на час прийому їжі та чищення зубів. Самі елайнери також досить почистити щіткою та промити теплою проточною водою.

- Абсолютна індивідуальність виготовлення капи забезпечує високу ефективність, зручність їх носіння та швидкість адаптпції, що триває 1-3 дні.

- Капи є безпечними для емалі, не травмують мякі тканини та слизову оболонку.  .

Завдяки технології Easy Align – Ваші зуби будуть чітко та безпечно переміщенні в те ідеальне положення, яке змодельоване лікарем за допомогою комп'ютерної діагностики та 3D моделювання.